Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są najpopularniejsze rodzaje depilacji

autor Redakcja
1 komentarzy 88 views

Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów związanych z poprawą urody jest depilacja. Można ją robić na różne sposoby, zarówno w domu, jak również w salonach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej. Z problemem nadmiernej ilości włosów na ciele walczą przede wszystkim kobiety, ale też coraz więcej panów się decyduje na różne zabiegi. Generalnie metody depilacji można podzielić na dwie grupy, to znaczy czasowe i permanentne. W przypadku tej pierwszej włosy są usuwane jedynie na jakiś okres czasu, i chcąc zachować gładką skórę zabiegi trzeba regularnie powtarzać. Tanie, stosunkowo skuteczne, ale dające krótki efekt jest usuwanie włosów za pomocą maszynki.

Jednak po goleniu włosy szybko odrastają, a dodatkowo sama ta czynność może spowodować różne podrażnienia skóry. Dużą popularnością cieszą się też różnego rodzaju depilatory, które wyrywają włosy wraz z cebulkami. Ta metoda daje dłużej utrzymujące się efekty, bo nowe włosy zaczynają wyrastać dopiero po kilku tygodnia. Metoda woskowa także polega na wyrywaniu włosów, ale są one wyrywane po zastygnięciu warstwy wosku na skórze i jego dynamicznym ściągnięciu. Jeśli ktoś chce się na zawsze pozbyć włosów z ciała, to odpowiednia będzie dla niego depilacja laserowa Lublin. Ta metoda depilacji należy do permanentnych, czyli eliminujących na stałe włosy ze skóry. Podczas zabiegu wykorzystywane są specjalne lasery, których promienie kieruje się na cebulki włosów, powodując ich całkowite zniszczenie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

To powinno ci się spodobać

1 komentarzy

Hela 18/08/2023 - 10:28

+Reklama+
Odkryj świat ubrań XXL online. Stwórz swój niepowtarzalny look dzięki różnorodności wzorów i krojów. Ten sklep internetowy to prawdziwy raj dla miłośniczek mody XXL. Zapraszamy po eleganckie i wygodne ubrania, które podkreślą Twój styl. Wybierz się na internetowe zakupy po odzież damska XXL.

Dodaj komentarz